5
13.05.2022, 07:45Lektura na 2 minuty
Wideo

„Resident Evil: Remedium”: Aktorski serial Netfliksa na pierwszych zwiastunach

Netflix ma nam pokazać w serialu „Resident Evil: Remedium”, w jaki sposób zło ewalu... ewou... czekajcie, co?


Jakub „rajmund” Gańko

Do premiery pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w uniwersum Resident Evil zostały dwa miesiące. Już 14 lipca będziemy mogli zrobić sobie maraton wszystkich ośmiu odcinków „Resident Evil: Remedium”. Zanim to jednak nastąpi, muszą wystarczyć nam nowe teasery opublikowane przez Netfliksa. Na szczęście streamingowy gigant podzielił się z nami od razu dwoma materiałami.

Główny zwiastun prezentuje się całkiem klimatycznie i nawet skojarzył mi się trochę z pamiętnym trailerem Dead Island. Oto bowiem przy akompaniamencie radosnej muzyki patrzymy, jak Billie i Jade, córki Alberta Weskera, trafiają do New Raccoon City w 2022 roku. Zapowiada się pięknie i sielankowo – dopiero po chwili sceneria zmienia się na postapokaliptyczny rok 2036, w którym to zombie brutalnie rozdają wszystkie karty.

Drugi materiał to już komedia na całego. Przy jeszcze skoczniejszej i zabawniejszej muzyczce Umbrella Corporation reklamuje nam swoje najnowsze lekarstwo na prawie wszystko, co mogłoby nam dolegać na płaszczyźnie psychicznej. Brzmi świetnie... dopóki nie pojawia się wzmianka o wirusie T w składzie. Miłośnikom gry raczej nie trzeba tłumaczyć, do czego takie rozwiązanie będzie prowadziło...

W serialu „Resident Evil: Remedium” wystąpią m.in. Ella Balinska, Tetiana Gaidar, Siena Agudong, Adeline Rudolph i Tamara Smart, a także znany z „Johna Wicka” Lance Reddick w roli Alberta Weskera. W przypadku części obsady wciąż pozostaje pytanie, kto wcieli się w jaką postać. A inne pytanie, które ciście się na usta, to... czy ktoś, kto sprawdza polskie tłumaczenia materiałów Netfliksa przed upublicznieniem, tym razem zaspał?

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów563

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane