5
16.02.2024, 18:45Lektura na 1 minutę
Plotka

Respawn Entertainment ma pracować nad FPS-em z Mandalorianami

Chciałoby się dostać Republic Commando, a otrzymamy Mandalorian.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Jak podaje Insider Gaming studio Respawn Entertainment pracuje nad kolejną grą osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Nie jest to niestety wyczekiwany przez wielu tytuł nawiązujący do Republic Commando, a FPS, w którym wcielimy się w mandaloriańskiego łowcę nagród. 

Nie jest sprecyzowane czy chodzi tutaj o głównego bohatera serialu Disneya Dina Djarina, czy bliżej nieokreśloną postać, ale faktem pozostaje, że Mandalorianie będą główną osią fabularną. 

Tytuł ma skupiać się przede wszystkim na stylu i mobilności (używanie jetpacka wydaje się konieczne) i pozwolić graczowi na horyzontalne uniki oraz inne kaskaderskie wygibasy. Dostępnych ma być również wiele broni i gadżetów, m.in. rakiety czy hak. Świat ma nie być otwarty, ale pozwoli nam na eksplorację po wielu planetach, znanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie wiadomo również, czy jest planowany tryb multiplayerowy. 

Nienazwana produkcja ma powstać w ciągu roku lub dwóch. Możemy przypuszczać, że data wydania gry ma zapewne pokrywać się z kinową premierą przygód Mandaloriana i Grogu

Pozostaje mieć nadzieję, że gra będzie na podobnym poziomie co Star Wars Jedi: Fallen Order oraz jego sequel – Star Wars Jedi: Survivor


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów319

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze