30.06.2023, 13:30Lektura na 1 minutę

RoboCop: Rogue City – Rejestracja na zamknięte beta-testy już otwarta

Polskie studio Teyon zaprasza do wzięcia udziału w zamkniętej becie RoboCop: Rogue City.


Patryk „Delighter” Żelazny

Są na sali jacyś fani policjanta-cyborga z filmu z lat 80.? Jeśli tak, to prawie na pewno już słyszeliście, że powstaje gra oparta na jego historii. Mieliśmy okazję zobaczyć RoboCopa: Rogue City na jednym czy drugim zwiastunie z fragmentami rozgrywki – ale teraz studio Teyon pozwoli części z nas pójść o krok dalej.

Otóż developerzy zapowiedzieli rozpoczęcie zamkniętych beta-testów na PC. Zaplanowali je już na przyszły tydzień, bo odbędą się od 3 do 9 lipca. Więc jeśli chcecie wziąć udział, radzę się pospieszyć z rejestracją, która jest aktualnie otwarta. Aplikować możecie TUTAJ. Żeby się dostać, musicie spełniać odpowiednie wymagania, w tym mieć ukończone 18 lat, odpowiedni sprzęt, konto na Steamie i tego typu rzeczy. Będziecie też musieli podpisać NDA. Oczywiście zaznaczam, że nie każdy, kto się zgłosi, dostanie swoje miejsce w szeregach wybrańców.

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery RoboCopa: Rogue City, ale twórcy planują wypuścić produkcję jakoś we wrześniu tego roku. A w kwestii platform, to na liście znajdują się PC, PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze