1
25.03.2022, 16:45Lektura na 2 minuty

Rockstar wprowadza GTA+, abonament GTA Online nowej generacji

Usługa wyłącznie dla posiadaczy GTA V na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Nie jest żartem, może jedynie memem, że w tym momencie głównym źródłem zysku Rockstara jest GTA V – to po prostu prawda. Niedawno doczekaliśmy się wersji na nową generację konsol (naszą recenzję znajdziecie TUTAJ) i choć na chwilę obecną, do 14 czerwca, kosztuje ona jedynie 43 zł, nie trudno się domyślić, że ma to być przede wszystkim kolejny sposób na wyciśnięcie z graczy jeszcze trochę pieniędzy na tę już ośmioletnią grę. Okazało się, że na samym wypuszczeniu portu next-genowego nie skończy się zarabianie na nim.

Rockstar wprowadza bowiem GTA+, abonament wyłącznie dla posiadaczy Grand Theft Auto V na PlayStation 5 bądź Xbox Series X/S. Za 26,99 złotych miesięcznie subskrybenci będą otrzymywać co miesiąc pół miliona growej waluty, specjalne ulepszenia pojazdów, dostęp do zawartości z rozszerzeń jeszcze niedostępnych dla pozostałych graczy, zniżki tylko dla członków oraz inne wszelakiego rodzaju bonusy.

Na swojej stronie developer i wydawca spisał całą listę rzeczy, które abonenci mają otrzymać w ciągu pierwszego miesiąca od startu usługi. Należą do nich m.in. samochód Principe Deveste Eight; własny warsztat w La Mesa z przedmiotami z dodatku Los Santos Tuners; zniesienie opłaty za członkostwo w klubie LS (zamiast tego – premiera 50 tysięcy growej waluty); darmowe ulepszenie jachtu do superjachtu Aquarius; potrojenie pieniędzy i punktów zdobywanych za serię wyścigów HSW; dwa razy więcej reputacji za wyścigi uliczne czy… koszulka Gussét z żabą.

Rzecz jasna, bonusy, które otrzymują gracze nieopłacający GTA+, także będą dotyczyć subskrybentów. Usługa wchodzi w życie z dniem 29 marca.


Czytaj dalej

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję, tłumaczę, dialoguję, montuję i gdaczę. Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów305

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze