1
19.03.2024, 08:15Lektura na 2 minuty

Sand Land: Egranizacja mangi twórcy Dragon Balla dostała demo

Demo Sand Land jest już dostępne na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xboksach Series X/S.


Jakub „rajmund” Gańko

Sand Land to najnowsza gra Bandai Namco opracowywana na podstawie mangi pod tym samym tytułem autorstwa zmarłego niedawno Akiry Toriyamy. Legendarnego mangaki raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale gdyby ktoś jednak nie skojarzył od razu: mówimy o twórcy Dragon Balla. O egranizacji Sand Land usłyszeliśmy po raz pierwszy na zeszłorocznym Summer Game Feście, a z racji tego, że jej premiera jest coraz bliżej, twórcy udostępniają coraz więcej materiałów.

Tym razem postanowili nawet dać nam szansę przetestowania Sand Land na własne oczy. W udostępnionej przez Bandai Namco wersji demo możemy wybrać spomiędzy trzech grywalnych postaci (Beelzebub, Rao, Thief) i doświadczyć na ograniczonym fragmencie mapy dynamicznych walk pojazdów, które mają stanowić główną atrakcję gry. Niestety nasz progres z dema nie zostanie przeniesiony do pełnej wersji, ale jeśli zachowamy save'a na jej potrzeby, to zapewnimy sobie garść surowców na start.

Jeśli chcecie się wczuć w postapokaliptyczny klimat Sand Land przed premierą gry, to będziecie mogli zrobić to za sprawą nowego filmu, który ma premierę już jutro (ma być dostępny m.in. na Disney+). Produkcja Bandai Namco ukaże się z kolei 26 kwietnia na pecetach, PlayStation 4 i 5 oraz Xboksach Series X/S. Demo dostępne jest na wszystkich tych platformach – zostawiam was z linkiem do Steama.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1868

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze