30.05.2022, 11:00Lektura na 2 minuty

Screeny z anulowanego MMO na licencji Marvela wyciekły do sieci

Gracze mogliby dołączyć do X-Menów, Avengersów i agentów T.A.R.C.Z.Y.


Michał „Perzi” Perzanowski

W sieci pojawiły się zdjęcia z anulowanej niedawno gry MMO na licencji Marvela. Zrzuty ekranu zostały opublikowane przez Ramiro Galana, który pracuje jako główny projektant w Pixelkings, firmie pracującej nad anulowanym projektem.

Nie jest jasne, na jakim etapie rozwoju znajdowało się anulowane MMO. Na obrazkach widać stworzoną postać gracza, który proszony jest o wybór frakcji, do której chciałby dołączyć. Frakcje te to X-Men, Avengers, T.A.R.C.Z.A i Fantastyczna Czwórka.

Gracze są też proszeni o dostosowanie swojej postaci poprzez wybranie stroju, który wpływa na określone statystyki. Na koniec procesu otrzymują własną okładkę komiksu przedstawiającą ich bohatera.

Można uznać, że w grze był planowany bardzo rozbudowany kreator postaci. Na poniższych screenach prezentowany jest bohater, na którego wygląd i przynależność gracz może swobodnie wpływać. Wykreowany superbohater może być pomalowany na twarzy w różne wzory, a gracze mogą nawet wybrać mu buty, którymi będzie kopał tyłki złoczyńcom.


Nacisk położono na bogate i żywe kolory z odcieniami stylistycznymi, które stanowią hołd dla „Spider-Man: Into the Spiderverse”.


Ramiro Galan<br>
To byłby jeden z trudniejszych wyborów w grach komputerowych.

Ramiro opublikował całą galerię TUTAJ.

Rezygnacja z MMO została ogłoszona w zeszłym tygodniu przez firmę macierzystą Enad Global 7.


W oparciu o ponowną ocenę profilu ryzyka związanego z rozwojem, wielkości inwestycji i długoterminowej strategii portfela produktów dla grupy, zarząd podjął decyzję o zmianie priorytetów rozwoju i relokacji zasobów w ramach grupy, chcąc skupić się na alternatywnych projektach długoterminowych.


Enad Global 7

EG7 ujawniło, że pierwotnie planowało zainwestować w ten projekt ponad 500 mln koron szwedzkich (ok. 47,6 mln euro) w ciągu najbliższych kilku lat, ale teraz wykorzysta te środki na dywersyfikację inwestycji „w różne, mniejsze projekty”, w tym aktualizacje do The Lord of Rings Online i DC Universe Online.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów137

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane