5.12.2022, 12:15Lektura na 1 minutę

Sifu doczeka się ekranizacji od scenarzysty Johna Wicka

Story Kitchen podało rękę Sloclap i razem przeniosą Sifu na duże ekrany.


Patryk „Delighter” Żelazny

Sifu to bardzo młoda gra, która na swoim koncie ma zaledwie 10 miesięcy doświadczenia na rynku, a mimo to doczeka się ekranizacji. Cóż, produkcja od samego początku zbierała pozytywne recenzje i od nas swoją dorzucił również b-side, jednocześnie porównując grę do Dark Souls, tyle że ze świata bijatyk. Czy zatem wieści o adaptacji są zaskoczeniem? Raczej nie. Zwłaszcza że przez pierwszy miesiąc od premiery udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy gry.

Skoro komputery już się udało, to teraz Sloclap zamierza podbić sale kinowe za pomocą swojego najnowszego dzieła i współpracy ze Story Kitchen. Taką wersję wydarzeń podaje przynajmniej serwis Deadline. Za scenariusz odpowiedzialny ma być Derek Kolstad, którego możecie już znać między innymi z prac na Johnem Wickiem. Cóż, w tej produkcji lejącej się krwi też z pewnością nie zabraknie, ale gnaty wymienimy ma pięści. W końcu Sifu opowiada o adepcie kung-fu.

Na ten moment głębsze szczegóły powstającej adaptacji są poza naszym zasięgiem i musimy zadowolić się tym, że po prostu nadchodzi. Raczej nie muszę, ale i tak dopiszę, że nie znamy też nawet orientacyjnej daty premiery.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1745

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane