21.02.2024, 13:00Lektura na 2 minuty

Skull and Bones: 8 godzin gry za darmo i nowa zawartość w 1. sezonie

Ubisoft pokazał nadchodzące w ramach 1. sezonu nowości do Skull and Bones.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Francuska korporacja opublikowała grafikę przedstawiającą plan rozwoju gry na aktualny rok. Według wydawcy, każdy nowy element rozgrywki będzie dostępny za darmo. Płatne będą tylko elementy dekoracyjne, które mają jedynie kosmetyczny wpływ na zabawę. 

Według twórców każdy z trwających 12 tygodni sezonów będzie w znaczący sposób zmieniał świat gry. Systematycznie wprowadzane nowości będą obejmować m.in. nowe wydarzenia i pojedynki z legendarnymi przeciwnikami. Oprócz tego każdy z sezonów będzie dodawał do Skull and Bones kolejne okręty, bronie, przedmioty i inne atrakcje. Rankingi w grze będą resetowane co 12 tygodni, a reszta postępów ma być przenoszona pomiędzy sezonami.

Skull and Bones

Warty odnotowania jest fakt, że subskrybenci Ubisoft+ mogą w ramach abonamentu uzyskać dostęp do edycji specjalnej gry. Zawiera ona podstawową wersję Skull and Bones wzbogaconą o 11 dekoracji okrętowych, unikalny strój dla naszej postaci, dwie dodatkowe misje, cyfrowy album z grafikami oraz soundtrack.

Myślicie, że zaprezentowane zmiany zmienią złe nastawienie graczy do najnowszej produkcji Ubisoftu? Sami możecie sprawdzić, czy nieprzychylne opinie na temat gry są słuszne. Każdy z was ma możliwość pogrania w Skull and Bones za darmo przez 8 godzin. Zarówno darmowy trial, jak i pełna wersja gry, dostępne są na PC, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów219

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze