17
19.02.2024, 09:45Lektura na 2 minuty

Skull and Bones miażdżone przez graczy na Metacriticu

Gracze na Metacriticu są bezlitośni dla Skull and Bones.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Zapowiedź długie lata temu, wielokrotnie przekładana premiera, odsiadka w piekle produkcyjnym – to tylko kilka rzeczy, które napisać można o pirackiej grze Ubisoftu. Czekanie dobiegło końca, a gra jest już dostępna na rynku. I co? I gracze na Metacriticu przemówili…

Na podstawie dotychczas zarejestrowanych 306 ocen użytkowników, średnia ocena Skull and Bones wynosi zaledwie 2,9 na 10, co czyni ją najniżej ocenianą grą w 2024 roku wydaną do tej pory, biorąc pod uwagę oceny graczy. 

Metacritic

Ludzie zarzucają grze rozczarowującą i nijaką rozgrywkę, źle skonstruowany endgame i generalnie twierdzą, że tytuł jest nudny. Oprócz tego często złośliwie porównują grę Ubisoftu do Sea of Thieves i Assasin’s Creed: Black Flag. „Gdzie jest druga połowa gry? 10 lat rozwoju i otrzymaliśmy okrojoną wersję czwartego asasyna. Wspaniale.” – napisał jeden z niezadowolonych graczy.

Skull and Bones otrzymuje również pozytywne opinie, jednak jest ich stosunkowo niewiele. 18% graczy opublikowało pozytywne komentarze, a jeden z nich powiedział: „Dziękuję Ubisoftowi za ten niesamowity tytuł AAAA, naprawdę mi się podoba, pocałunek szefa kuchni. Nie mogę się doczekać, co firma wyda w następnej kolejności!"

Średnia ocena krytyków jest zauważalnie lepsza i obecnie kształtuje się na poziomie 64/100 na wszystkich platformach. Szef Ubisoftu, Yves Guillemot, nazwał niedawno Skull and Bones grą AAAA. Odważne słowa, biorąc pod uwagę fakt, że piracka gra-usługa jest najgorzej ocenianą produkcją francuskiej korporacji od czasów Ghost Recon Breakpoint. Na łamach naszego serwisu możecie przeczytać pierwsze wrażenia z gry, którymi podzielił się Krystian UV” Smoszna.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów206

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze