28.02.2024, 17:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Skull and Bones: Ubisoft chwali się zaangażowaniem graczy. Startuje 1. sezon

Sezon pierwszy Skull and Bones właśnie się rozpoczął.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Pomimo krytyki graczy i niezbyt przychylnych recenzji, Skull and Bones może się pochwalić rekordowym zaangażowaniem fanów. Na piracki tytuł Ubisoftu gracze poświęcają średnio cztery godzinny dziennie, co jest drugim najwyższym wynikiem w historii firmy.

Francuska korporacja ogłosiła również rozpoczęcie Raging Tides – pierwszego sezonu gry, który zaoferuje graczom szereg nowości. Wymagające wydarzenia, bitwy z elitarnymi okrętami wojennymi i zdobywanie nagród w tabeli liderów to tylko kilka przykładowych atrakcji zaliczających się do właśnie debiutującej aktualizacji sezonowej. 

Update wprowadza również pierwszą przepustkę sezonową. Jak wynika z posta Ubisoftu, płatny wariant season passa zawiera wyłącznie nagrody kosmetyczne, podczas gdy darmowa ścieżka daje graczom możliwość odblokowania nowych projektów statków, broni, zbroi, mebli itp.

Skull and Bones: Rising Tides

Twórcy twierdzą, że każdy z trwających 12 tygodni sezonów będzie odczuwalnie zmieniał świat gry, wprowadzając doń kolejne nowe eventy, pojedynki itd. Skull and Bones jest dostępne na PC, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2
Brak okładki
Skull and Bones
Ocena redakcji
6
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Skull and Bones

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze