Czytaj dalej
-
Przed chwiląRetroQuake’u, gdzie jesteś? Bo skończyłeś właśnie 30 lat! Te gry obchodzą okrągłe urodziny w czerwcu 2026
-
Przed chwiląNewsyTo przełomowy moment dla Bloober Teamu. Cronos: The New Dawn zaczął przynosić zyski
-
Przed chwiląJuż graliśmyFatekeeper zapowiada się zacnie, i choć nigdy nie będzie to Skyrim, to może być z niego niezły Dark Messiah of Might and Magic [JUŻ GRALIŚMY]
-
1Przed chwiląNewsyCD Projekt Red pod presją po ujawnieniu terminu premiery nowego DLC do Wiedźmina 3. Analitycy skorygowali wycenę akcji polskiej firmy
Ty decydujesz, który z trzech członów tytułu jest dla ciebie.
W końcu część dla mnie ;D Jedynka była dla mnie za trudna, dwójka była słaba, a to tutaj wygląda zachęcająco 😉
Baaaardzo, bardzo mi się podoba. Wreszcie jakaś prawdziwa snajperska gierka dla mnie :>
Zapowiada się ciekawa gra
nie wiem czemu ale z project igi mi się kojarzy ;D
Hmmm…jak by to powiedzieć, sama rozgrywka się prezentuje całkiem ciekawie. Ja osobiście chyba nie będę używał tych udogodnień bo za bardzo mogą ułatwić rozgrywkę. Na pewno fajnie zrobione tak jak w Hitmanie uwaga wrogów na Naszej osobie. Ciekawi mnie jeszcze craft broni bo miało coś takiego być więc czekam na jakieś informacje w tym temacie. A sama możliwość ukończenia misji na 3 różne sposoby wydaje się bardzo ciekawa.