10.04.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Star Trek: Infinite – Paradox kończy wsparcie zaledwie kilka miesięcy po premierze

Smutne wiadomości dla fanów strategii w świecie Star Treka.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Star Trek: Infinite, czyli spin-off Stellarisa osadzony w świecie Star Treka, miał być kolejną wielką grą typu Paradox. Wiecie, specyficzne drzewa misji, okienka rozmów i układ graficzny poszczególnych elementów. Tytuł oferuje cztery frakcje (Federację, Gwiezdne Imperium Romulańskie, Unię Kardasjańską i Imperium Klingońskie), a każda z nich miała mieć unikalny styl zarządzania oraz radzenia sobie z wyzwaniami kampanii.

Niestety, gra nie pożyła długo, bo pomimo premiery w październiku zeszłego roku, Paradox ogłosił, że nie pojawią się kolejne aktualizacje. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że powodem jest… no, właściwie to nie ma tam żadnego wytłumaczenia, oprócz podziękowań dla fanów i partnerów biznesowych. 

Gra od jakiegoś czasu była martwa, nie mówiąc już o negatywnym odbiorze graczy i krytyków. Użytkownicy forum Star Trek: Infinite wierzą, że społeczność moderska naprawi tytuł i dopracuje elementy mocno zaniedbane przez Nimble Giant i Paradox. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze