1
23.04.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

Star Wars Jedi: Survivor zmierza do EA Play i Game Passa

Subskrybenci EA Play i Game Pass Ultimate będą mieli okazję zagrać w kontynuację Fallen Order.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w dobrze przyjęty tytuł Respawn Entertainment, to już niedługo będziecie mieli okazję za pomocą abonamentu EA Play oraz przez Game Passa. 

Użytkownicy PlayStation 5 zauważyli, że w PS Storze na karcie Star Wars Jedi: Survivor widnieje ikonka EA Play. Informacja, że gra w tej abonamentowej ofercie pozostanie, szybko poszła w świat bez oficjalnego potwierdzenia od wydawcy. Okazało się, że PlayStation nieco pospieszyło się z tą informacją, a tytuł będzie dostępny w EA Play dopiero od 25 kwietnia. Star Wars Jedi: Survivor zostanie również udostępniony tego samego dnia użytkownikom posiadającym Game Pass Ultimate. 

Kontynuacja hitu osadzonego w świecie „Gwiezdnych Wojen” zdobyła liczne nagrody, w tym nawet za ścieżkę dźwiękową. Więcej o jej wadach, zaletach i soulslike’owych zapędach przeczytacie w recenzji naszego redakcyjnego kolegi Witolda.  


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze