3
8.04.2024, 07:15Lektura na 1 minutę

Star Wars Outlaws: Premiera może być coraz bliżej. Już jutro nowy trailer

Ubisoft zaprezentuje jutro nowy zwiastun fabularny Star Wars Outlaws. Być może poznamy także datę premiery gry.


Jakub „rajmund” Gańko

Star Wars Outlaws to prawdopodobnie jedna z najgorętszych premier, jakie jeszcze nas czekają w tym roku. Sandboksowa produkcja Massive Entertainment może stanowić powiew świeżości, jakiego to uniwersum bardzo teraz potrzebuje. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiamy się, kiedy gra trafi na rynek: Disneyowi wymsknęło się jakiś czas temu coś na temat końcówki 2024 roku, krążyły też plotki o maju, choć wydają się mało prawdopodobne. Prawdę możemy poznać już jutro.

Ubisoft zapowiedział bowiem, że 9 kwietnia o godz. 18.00 naszego czasu zostanie udostępniony nowy trailer Star Wars Outlaws. Ma się on skupić na warstwie fabularnej, która jak już wiemy od dawna, zostało osadzona pomiędzy piątym a szóstym epizodem filmowej sagi.

W sieci nie brakuje spekulacji, że trailer przedstawi nam także w końcu finalną datę premiery Star Wars Outlaws, a chwilę po jego publikacji mogą wystartować zamówienia przedpremierowe. Na Twitterze pojawiło się nawet zdjęcie nowych materiałów promocyjnych, które ktoś dostrzegł w amerykańskim GameStopie, więc coś może faktycznie być na rzeczy.

Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się już jutro. Przypominam, że Star Wars Outlaws wyląduje na pecetach oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1853

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze