15
8.03.2023, 16:13Lektura na 1 minutę

Premiera Starfielda przełożona. Dobra wiadomość: jest dokładna data

Chyba wszyscy się spodziewali, że Starfielda w najbliższych miesiącach nie zobaczymy. I słusznie. Tragedii jednak nie ma, Todd Howard nie każe nam czekać do przyszłego roku.


Barnaba „b-side” Siegel

Nie w okolicach maja-czerwca, jak sugerowały wcześniejsze doniesienia, a 6 września 2023 Starfield zabierze nas na wycieczkę w kosmos. Tak zapewnia nieśmiertelny Todd Howard i dodaje, że gra „jest olbrzymia”.

Co jednak w tym kosmosie będziemy dokładnie robili? Grę zapowiedziano dawno, a szczegółów znamy mało. Cóż, na tzw. deep dive przyjdzie nam jeszcze poczekać. Bethesda zaprasza nas na pogłębioną prezentację gry 11 czerwca, czyli chwilę przed tegorocznymi targami E3. Na razie możemy tylko zaprosić do tekstu, w którym wynotowaliśmy wszystko, co wiadomo o Starfieldze.

Nie wiem jak wy, ale ja na „głęboki skok” zdecydowanie czekam. Kosmiczny Skyrim niby brzmi dobrze, ale wolałbym zobaczyć soczyste, półgodzinne wideo, na którym twórcy pokażą w akcji najlepsze patenty z gry.

Starfield


Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

Jestem szefem działów online w CD-Action. O gierkach piszę od 20 lat od gazetki szkolnej i fansite'ów, przez Playa, Komputer Świat Gry, Gamezillę, Gamikaze, Rzeczpospolitą, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl, po bycie redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów135

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze