27.06.2022, 10:00Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (20-26 czerwca). Koniec ery gigantów

Elden Ring oraz V Rising wypadły z listy bestsellerów Steama po wielu tygodniach zajmowania jej szczytu.

Taką datę warto zapisać sobie gdzieś w kalendarzu, ponieważ jest to cotygodniowa topka Steama, w której nie uświadczymy ani Elden Ringa, ani V Rising – w zeszłym tygodniu obie produkcje spadły zadziwiająco nisko, a dzisiaj nie ujrzymy ich już wcale. Oczywiście prawdopodobnie obie jeszcze powrócą: produkcja FromSoftware zawita z powrotem, kiedy znajdzie się na jakiejś promocji, a z kolei Stunlock Studios najpewniej podbije topkę, kiedy wyjdzie pełna wersja V Rising.

Skupmy się jednak na tym, co faktycznie znajduje się na liście. Na samym szczycie naturalnie mamy nowości, jak królujący remake Final Fantasy VII, który nie ruszył się ze szczytu od zeszłego tygodnia. Drugie miejsce podium należy do Tiny Tina's Wonderlands, którą Cursian ocenił na siódemkę w swojej recenzji. Podium zamyka Raft.

 1. Steam Deck,
 2. Final Fantasy VII: Remake Intergrade,
 3. Tiny Tina's Wonderlands,
 4. Raft,
 5. Monster Hunter Rise,
 6. God of War,
 7. Monster Hunter Rise: Sunbreak,
 8. Tiny Tina's Wonderlands,
 9. Rust,
 10. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition.

Trochę cieszy, a trochę dziwi, że znalazł się tutaj Rust z 2018 roku. Produkcja Facepunch jest aktualnie w promocji, zatem możecie ją zgarnąć za pół ceny. Bardzo podobnie ma się sytuacja z God of War, jednak różnica polega na tym, że jest przeceniony o zaledwie 20%.

Pozycja w topce Sekiro: Shadows Die Twice może również ucieszyć wiele osób, ponieważ jest to produkcja dość znana i bardzo lubiana. Jak widać, choć Elden Ring już zniknął z listy, tak FromSoftware musiało na niej zostać. Oczywiście nie jest to szczególne zaskoczenie, gdyż tytuł jest w promocji -50%.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane