20.06.2022, 11:00Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (13-19 czerwca). Nowy tydzień, nowe podium

Wraz z nowym tygodniem na liście bestsellerów Steama zrobił się całkiem niezły przesiew. V Rising i Elden Ring lecą w dół.

Wraz z tym tygodniem ustanowione zostało całkiem nowe podium. Ostatnim razem składało się z V Rising i Elden Ringa, które zajmują teraz dumnie 8. i 7. miejsce, a do tego było również Call of Duty: Modern Warfare 2, którego nie uświadczymy już na liście.

Trzeba przyznać, że wszystkie trzy produkcje spadły zatrważająco nisko, jak na tylko 7 dni różnicy. Elden Ring trzymał się w ścisłej czołówce od swojej premiery, a teraz jest szansa, że w przyszłym tygodniu inna produkcja zajmie jego miejsce w topce. To samo zresztą tyczy się V Rising, z tą różnicą, że to wciąż wczesny dostęp. Modern Warfare 2 akurat miało przygodę bardzo intensywną, ale i krótką.

 1. Steam Deck,
 2. Final Fantasy VII Remake Intergrade,
 3. Chivalry 2,
 4. Monster Hunter Rise,
 5. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge,
 6. Monster Hunter Rise: Sunbreak,
 7. Eldern Ring,
 8. V Rising,
 9. The Quarry,
 10. Starship Troopers: Terran Command.

Oczywiście spora furorę robią produkcje nowe, jak zajmujące pierwsze miejsce Final Fantasy VII Remake Intergrade, które ma zaledwie 3 dni, ale na dobry początek zyskało promocję -29%. 12 czerwca miała też miejsce premiera Chivarly 2. Pierwsza część zaskarbiła sobie całkiem niezłe oceny (7.7/10 od graczy na Metacritic), zatem nic dziwnego, że „dwójka”trafiła tak wysoko w topce, zwłaszcza że zaraz po premierze od ceny zostało odjęte 40%, chętni?

Monster Hunter Rise, jak sądzę, swoje miejsce na podium zawdzięcza nadchodzącemu, całkiem sporemu dodatkowi Sunbreak, który swoją premierę będzie miał 30 czerwca, co już wiecie, jeśli śledzicie najważniejsze premiery miesiąca. No i swoją robotę robi też promocja -49%. Nawet wciąż możecie się załapać.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów420

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane