13.06.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (6-12 czerwca). Modern Warfare 2 już na podium

Do premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 zostały 4 miesiące, ale to nie przeszkodziło mu w tym, aby wbić się na drugie miejsce topki i pobić Elden Ringa.

Wygląda na to, że hit ze wczesnego dostępu, czyli V Rising, w topce Steama zastąpił nam Elden Ringa. Teraz to z tym tytułem reszta gier ma problem, gdyż bezlitośnie zajmuje szczyt listy. Na pewien czas udało mu się nawet zbić Steam Decka. Podium topki można zatem z łatwością przewidzieć: V Rising na szczycie, a zaraz pod nim nowe Call of Duty (choć do premiery jeszcze mamy trochę czasu) oraz oczywiście Elden Ring, który ustąpił szczytu, ale daleko się nie wybiera.

W tym tygodniu na liście pojawiło się trochę nowości, jak Stray, czyli gra o kocie zagubionym w cyberpunkowym mieście, na szczęście nasz sprzęt nie musi być z 2077 roku, żebyśmy mogli zagrać. Zagościł też The Quarry, czyli horror, który zasłużył sobie w recenzji Eugeniusza Siekiery na dziewiątkę, a to już coś!

Nie będę was już dłużej trzymać w niepewności:

 1. Steam Deck,
 2. V Rising,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. Elden Ring,
 5. Valve Index VR Kit,
 6. It Takes Two,
 7. Sea of Thieves,
 8. The Quarry,
 9. Stray,
 10. Call of Duty: Modern Wafare II.

Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa, It Takes Two oraz Sea of Thieves zawdzięczają swoje pozycje na liście pomiędzy nowymi produkcjami dzięki obniżce cen o 50%. W przypadku Sea of Thieves promocja się skończyła, ale wciąż załapiecie się na It Takes Two.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów525

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane