30.05.2022, 09:00Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (23-29 maja). Sniper Elite 5 bez szału

Wczesny dostęp, jak widać, sprzedaje się bardzo dobrze i V Rising to potwierdza – przynajmniej na Steamie. Gorzej wyszło w przypadku świeżego Sniper Elite 5.

Doczekaliśmy czasów, w których Elden Ring nie jest już na pierwszym miejscu w topce, choć oczywiście nie spadł całkiem z listy i podejrzewam, że utrzyma się tu jeszcze przez długi czas. W zeszłym tygodniu rozsiadł się na ostatnim miejscu podium. Od tamtej pory szczyt listy wciąż utrzymuje V Rising, pokonując przy tym nawet Steam Decka – a warto pamiętać, że jest to dalej wczesny dostęp.

Na podium wbiła się również FIFA 22, która ostatnio znajdowała się prawie na końcu listy. Cóż, tytuł z pewnością znany, a seria popularna – to w połączeniu ze zniżką 84% zdecydowanie robi swoje. Resztę pozycji na liście możecie zobaczyć poniżej.

 1. V Rising,
 2. Steam Deck,
 3. Elden Ring,
 4. FIFA 22,
 5. My Time at Sandrock,
 6. V Rising – Founder's Pack: Eldest Bloodline,
 7. Valve Index VR Kit,
 8. Hatsune Miku: Project DIVA Mega Mix+ – VIP Edition,
 9. No Man's Sky,
 10. Sniper Elite 5.

I owszem – nie mogło zabraknąć Sniper Elite 5, jednak nie udało się wzbić wyżej niż na ostatnie miejsce. Nawet pomimo tak dobrej oceny wystawionej przez Eugeniusza Siekierę w jego recenzji oraz faktu, że gra ma predyspozycje do bycia najlepiej ocenianą częścią serii. Wyżej na liście jest nawet No Man's Sky (najpewniej przez wciąż obowiązującą promocję -50%).

Co ciekawe, znacznie lepiej sprzedało się My Time at Sandrock – zajmując 5. miejsce zestawienia – a premierę miało tego samego dnia, co wspomniany wcześniej Sniper Elite 5. No i warto zauważyć, że w najnowszej grze studia Pathea Games jest aktualnie blisko 2 razy więcej graczy niż w ostatnim Snajperze.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów526

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane