1
29.08.2022, 12:00Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (22-28 sierpnia). Hogwarts Legacy już na liście

W tym tygodniu aż 3 tytuły przedpremierowe, w tym Hogwarts Legacy i dodatek do Destiny 2.

Od ostatniego tygodnia w topce najlepiej sprzedających się gier na Steamie wiele się pozmieniało. Oprócz Steam Decka na pierwszym miejscu, który widnieje tam praktycznie tydzień w tydzień. Ciekawe jest to, że z 8 widocznych na liście gier, aż 3 nie miały jeszcze swojej premiery. W przypadku F1 Manager można to zrozumieć, bo od niej dzieli nas zaledwie jeden dzień. Ale Hogwarts Legacy i dodatek do Destiny 2 ukażą się dopiero w lutym przyszłego roku, czyli za pół roku. Mimo to już teraz sprzedają się co najmniej nieźle.

Zwłaszcza dodatek Lightfall, bo pomimo odległej premiery i bycia mimo wszystko DLC, zajął już pierwsze miejsce na liście. Za nim znalazł się Total War: Warhammer III, a pecetowy port Spider-Mana zajął dopiero trzecią lokatę.

 1. Steam Deck,
 2. Destiny 2: Lightfall + Annual Pass,
 3. Total War: Warhammer III,
 4. Marvel's Spider-Man Remastered,
 5. Cult of the Lamb,
 6. Total War: Warhammer III – Champions of Chaos,
 7. F1 Manager 2022,
 8. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition,
 9. Hogwarts Legacy,
 10. Naraka: Bladepoint.

Czy można liczyć na jakieś promocje w tym tygodniu? Jak się okazuje, owszem. Na liście znajdują się jedynie 3 starsze gry, ale za to wszystkie o obniżonej cenie. Może i Total War: Warhammer III się w tej kwestii szczególnie nie popisało, bo mówimy tutaj o obniżce o 10%, ale za to zarówno Sekiro: Shadows Die Twice, jak i Naraka: Bladepoint możecie kupić o 50% taniej.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze