3
1.08.2022, 11:00Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (25-31 lipca). Stray nie odpuszcza

Zagubiony kot stworzony przez studio BlueTwelve wciąż trzyma się na samej górze.

Muszę przyznać, że od ostatniego tygodnia niewiele gier się wymieniło, tym bardziej jeśli chodzi o pierwsze miejsce, które wciąż dumnie zajmuje zaginiony kot, główny bohater Stray, tak jak w zeszłym tygodniu. Ze względu na szał, jaki wywołała gra – bo nie da się tego inaczej nazwać – sądzę, że dość prędko stamtąd nie zniknie.

Na drugim miejscu podium pojawił się Digimon Survive, który swoją premierę miał zaledwie trzy dni temu. Na końcu pierwszej trójki siadło No Man's Sky, które awansowało z szóstego miejsca. Wcześniej znajdował się tam Raft, ale w tym przez ubiegły tydzień spadł na aż dziewiąte miejsce.

 1. Steam Deck,
 2. Stray,
 3. Digimon Survive,
 4. No Man's Sky,
 5. Marvel's Spider-Man Remastered,
 6. Valve Index VR Kit,
 7. Elden Ring,
 8. Red Dead Redemption 2,
 9. Raft,
 10. Grand Theft Auto V.

Pokazały się też dwie gry od Rockstar Games i nic dziwnego, skoro Grand Theft Auto V: Edycja Premium jest aktualnie przecenione o 63%, a Red Dead Redemption 2 o 50%. Choć trzeba też zauważyć, że jakiś czas temu GTA V rozdawał za darmo Epic Games Store, a i tak się sprzedaje bardzo dobrze, jak widać.

Z ceną uciętą o połowę możecie złapać również No Man's Sky. Niecierpliwie czekam na dzień, w którym przeceniony zostanie Elden Ring, choć podejrzewam, że nie nastąpi to, dopóki wciąż trzyma się w topce, chociaż od premiery minęło 5 ponad miesięcy.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów534

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane