4.07.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (27 czerwca - 3 lipca). Monster Hunter Rise: Sunbreak króluje

Capcom bezlitośnie zajmuje 3 miejsca w topce. Raft wciąż się dzielnie trzyma.

Poniedziałek oznacza, że możemy zobaczyć, co tam ciekawego działo się w najlepiej sprzedających się grach na Steamie przez ostatnie 7 dni. W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy się z gigantami od FromSoftware i Stunlock Studio, a teraz hucznie witamy Capcom, który bezwstydnie zajął aż 3 pozycje na liście. Biorąc pod uwagę, że jedno miejsce zawsze przeznaczone jest dla Steam Decka, który przecież nie jest grą, a kolejna dwa zagarnęło sobie F1 22, to dla reszty zostało naprawdę mało miejsca.

Monster Hunter Rise 30 czerwca doczekał się dodatku Sunbreak, który podbił ten tydzień na Steamie, zajmując pierwsze i drugie miejsce. Do tego sama podstawka również się znalazła, jednak trochę niżej, bo przy siódemce. Podium wciąż zamyka Raft, który dzielnie się trzyma tam od zeszłego tygodnia. Przebija nawet DNF Duel, które miało swoją premierę 8 dni później.

 1. Steam Deck,
 2. Monster Hunter Rise: Sunbreak (paczka),
 3. Monster Hunter Rise: Sunbreak,
 4. Raft,
 5. DNF Dueal,
 6. F1 22,
 7. Monster Hunter Rise,
 8. Tiny Tina's Wonderlands,
 9. Rust,
 10. F1 22.

Pozostałości można policzyć na palcach jednej ręki, a nawet nam ich jeszcze sporo zostanie. Mamy tutaj wciąż Rusta na miejscu 9. i Tiny Tina's Wonderlands, które spadło z 3. miejsca, tym samym nieubłaganie zbliżając się do końca listy.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów520

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane