Czytaj dalej
-
46 godzin temuJuż graliśmyZagrałem w Twierdzę 4. To „dwójka” na sterydach i jako fan serii nie jestem tym zachwycony
-
14 godzin temuNewsyHell Let Loose, Persona 5 Royal, Warhammer 40,000: Speed Freeks i inne. Darmowe gry i okazje w tym tygodniu
-
212.06.2026NewsyProducent Resonance: A Plague Tale Legacy nazywa GTA 6… ogrem. „Starasz się jakoś dostosować i go unikać”
-
412.06.2026NewsyThe Wolf Among Us 2 zachowa epizodyczny charakter „jedynki”, ale całą historię będzie można poznać od razu
Szału nie ma.
Jaram się! Szykuje się świetny następca ukochanego przeze mnie Blitzkriega. :3
Mamy prawdziwy renesans erteesów. Kozacy 3 którzy wyglądają jak Kozacy 1HD, Sudden Strike 4 wyglądający jak Sudden Strike HD i Dawn of War 3 który wygląda jak połączenie wad poprzednich części w brzydszej oprawie. Yay! 😉
Wygląda bardzo fajnie. Rzeczywiście jakbym widział starego dobrego sudden strike’a, tylko, że w 3d. Mnie się podoba. :]
Nerf0 wracajta do luźnej !
Niech dodadzą normalne wybieranie i grupowanie jednostek to może być znośna gra
Czy oni graja niemcami w tym gameplayu? Bo takie mam wrazenie i juz jeden duzy minus, wojownicy nie mowia po niemiecku, to bylo genialne w Sudden striku ze kazda nacja mowila w swoim jezyku