Czytaj dalej
-
33 godzin temuNewsyZnamy polską cenę GTA 6! Właśnie ruszyły preordery
-
87 godzin temuNewsySteam Machine za ponad 4000 zł to dopiero początek. Analitycy wróżą, że PlayStation 6 i nowy Xbox mogą wcale nie być tańsze
-
48 godzin temuNewsyAkcjonariusze domagają się odejścia szefa spółki-matki FromSoftware. Powód? Niewystarczające wykorzystanie sukcesu Elden Ringa
-
25
9 godzin temuNewsyGTA 6 i sklepy w grze za paywallem? Rockstar uaktualnił szczegóły dotyczące wydania Ultimate
Szału nie ma.
Jaram się! Szykuje się świetny następca ukochanego przeze mnie Blitzkriega. :3
Mamy prawdziwy renesans erteesów. Kozacy 3 którzy wyglądają jak Kozacy 1HD, Sudden Strike 4 wyglądający jak Sudden Strike HD i Dawn of War 3 który wygląda jak połączenie wad poprzednich części w brzydszej oprawie. Yay! 😉
Wygląda bardzo fajnie. Rzeczywiście jakbym widział starego dobrego sudden strike’a, tylko, że w 3d. Mnie się podoba. :]
Nerf0 wracajta do luźnej !
Niech dodadzą normalne wybieranie i grupowanie jednostek to może być znośna gra
Czy oni graja niemcami w tym gameplayu? Bo takie mam wrazenie i juz jeden duzy minus, wojownicy nie mowia po niemiecku, to bylo genialne w Sudden striku ze kazda nacja mowila w swoim jezyku