3
8.04.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

Suicide Squad: Kill the Justice League – Hakerzy odblokowali niewydane postaci

Warner Bros. oraz Rocksteady w kolejnych tarapatach.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Warner Bros. ma ręce pełne roboty. Oczywiście nie mówię tutaj o zatrzęsieniu serwerów w Suicide Squad: Kill the Justice League, bo tam średnia użytkowników jest aż zawstydzająca, nawet po wprowadzeniu Jokera. Chodzi o hakerów, którym udało się odblokować nieopublikowane postacie oraz inne elementy kolejnych sezonów gry. 

Według pojawiających się w internecie doniesień do gry ma trafić Deathstroke. Hakerowi udało się odblokować również całe jego zaopatrzenie, jednak Warner Bros. i Rocksteady dzielnie walczą z kolejnymi przeciekami i już udało im się usunąć setki postów, zawierających ujęcia z rozgrywki. 

Pytanie o stan gry oraz o jej przyszłość są jak najbardziej na miejscu. W końcu produkcja dziejąca się w uniwersum znanym z serii Arkham nie jest w stanie przekroczyć nawet 1000 użytkowników dziennie na Steamie, a rozczarowanie Jokerem oraz opublikowane za wcześnie plany na następne sezony mogą ten tytuł uśmiercić na dobre.

Myślicie, że dla Suicide Squad: Kill the Justice League tli się jeszcze jakakolwiek nadzieja? 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów392

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze