16
23.02.2023, 21:50Lektura na 2 minuty
Wideo

Suicide Squad: Kill the Justice League – Sony pokazało gameplay, pojawiły się pierwsze konkrety

Legion Samobójców na nowym materiale prezentuje się zabójczo, choć pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu.

Przy mocno średnim Gotham Knights pytano o to, czy „jest życie po Batmanie”. Nie spodziewałem się wiele po produkcji Warner Bros., toteż praktycznie całkowicie zignorowałem grę, spoglądając w kierunku Legionu Samobójców. Ten, jak pokazuje przykład filmowy, może mieć moc anulowania gry po 2 latach produkcji, ale może też nakopać Batmanowi, Supermanowi, Wonder Woman i Flashowi. Suicide Squad: Kill the Justice League chce pokazać, że po genialnej serii Batman: Arkham studio Rocksteady stanie na wysokości zadania raz jeszcze.

Gra powstaje mniej więcej od 3 lat i ukaże się już w maju, a oprócz prezentacji postaci, przeciekach o mikropłatnościach oraz fakcie, że to właśnie tutaj w roli Batmana po raz ostatni usłyszymy nieodżałowanego Kevina Conroya, nie wiemy wiele więcej. Na szczęście dzisiejsze State of Play to zmieniło i Suicide Squad: Kill the Justice League otrzymało konkretny gameplay, na którym zobaczymy produkcję w ruchu:

Kilka godzin wcześniej wypatrzono, że w Singapurze tytuł otrzymał klasyfikację wiekową i na stronie Infocomm Media Development Authority pojawiło się odrobinę informacji w kwestii tego, co zobaczymy w grze. Tu bez zaskoczeń: rekomendacja mówi o graczach 18+, a przygoda obfitować będzie w rzucanie mięchem – dosłownie i w przenośni, ponieważ bohaterowie nie będą hamować języków, a w mieście natkniemy się na dość „mocne” elementy scenografii. Wszystko ma być okraszone czarnym humorem, którego obecność nie powinna nikogo dziwić, patrząc na skład tytułowego Legionu Samobójców.

Pokaz Sony, podobnie jak poprzednie materiały z gry, nie przekonał mnie do nowości Rocksteady – tym bardziej, że ewidentnie stawia ona na kooperację. Suicide Squad: Kill the Justice League pojawi się 26 maja na pecetach, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1083

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze