3
13.03.2024, 08:15Lektura na 1 minutę
Wideo

System Shock Remake z potwierdzoną premierą na konsolach. Jest trailer

Zgodnie z wcześniejszym przeciekiem System Shock Remake wkrótce trafi na PS4, PS5, Xboksy One oraz Series X/S.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o przecieku, który sugerował rychłą premierę remake'u System Shocka na konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Dziś możemy tę informację potwierdzić: studio Nightdive oficjalnie zapowiedziało, że jego odświeżenie kultowego immersive sima już 21 maja trafi na konsole PS4, PS5, Xbox One oraz Series X/S.

Z tej okazji dostaliśmy świeżutki trailer:

Konsolowe wydanie System Shock Remake ma otrzymać wsparcie kontrolerów i dostosowany do nich nowy interfejs. Twórcy obiecują płynną rozgrywkę w 4K i 60 fps-ach na konsolach obecnej generacji oraz poprawione zakończenie oferujące ulepszone starcie z Shodan. W ramach nowości dostaniemy też możliwość grania kobietą. Posiadacze pecetowej wersji również ją otrzymają w formie bezpłatnego patcha, ale nie wiemy jeszcze kiedy.

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w zeszłoroczne odświeżenie System Shocka, to spieszę z przypomnieniem, że udało mu się zebrać całkiem niezłe opinie wśród krytyków i graczy, w tym miłośników pierwowzoru. Średnia jego ocen na Metacriticu wynosi obecnie 78 proc., pochwał wobec niego nie szczędził również nasz Eugeniusz Siekiera.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1913

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze