12.06.2022, 20:30Lektura na 1 minutę
Wideo

System Shock: Shodan zapowiada zemstę w nowym zwiastunie remake'u

Warren Spector pojawił się na PC Gaming Show, by opowiedzieć o remake'u System Shocka (ale daty premiery nie podał).

Remake System Shocka żyje! Warren Spector przyznawał niedawno, że od 3 lat nie pracuje przy trzeciej części serii, ale prace nad przygotowywanym przez Nightdive Studios remakiem na szczęście postępują. Wystarczyło pokazać na nowym zwiastunie charakterystyczne logo TriOptimum Corporation i odpalić nihilistyczne, mizantropijne wypowiedzi Shodan, by wzbudzić ciarki na plecach. Co prawda mam wrażenie, że większość zaprezentowanych scen widzieliśmy już wcześniej, ale hej! To System Shock!

A to nie wszystko! Na PC Gaming Show pojawił się na chwilę sam Warren Spector. Spytany o największe różnice pomiędzy oryginałem a remakiem, oczywiście wskazał nowoczesną grafikę i przebudowę interfejsu. Faktycznie oba czynniki mogą sprawiać, że oryginalny System Shock byłby niegrywalny dla nowych graczy, więc dobrze, że twórcy przykładają się do ich uwspółcześnienia. I też trzymam kciuki, aby przy okazji nie powołali do życia prawdziwej Shodan.

Niestety, w dalszym ciągu nie znamy daty premiery.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1107

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane