1
12.06.2023, 20:12Lektura na 1 minutę

Szok! Skull and Bones z kolejną datą

Co prawda nie jest to data premiery (no bez przesady!), ale za to kolejny termin testów wersji beta Skull and Bones. Czy tym razem tej łajbie uda się dopłynąć do brzegu?


Barnaba „b-side” Siegel

Zanim o dacie, to najpierw o poniższym materiale wideo. W styczniu tego roku opublikowano bite 30 minut gameplayu, więc teraz Ubisoft najwyraźniej nie widział potrzeby dalszego przybliżania nam możliwości Skull and Bones. Łapcie zatem piracką szantę z teledyskiem złożonym z widoczków i garści krótkich nagrań z gry.

I jak, macie ochotę spakować podróżny worek i gnać do portu na statek? Nie? Cóż, ja też tak nie za bardzo. Ale może przekonają nas do tego testy beta, które odbędą się między 25 a 28 sierpnia (dla pewności dodam, że 2023 roku). Niestety będą to testy zamknięte, ale każdy majtek ma szansę załapać się na tę łajbę, o ile tylko zarejestruje się pod tym linkiem.

A kiedy ta pechowa łódź na dobre opuści mieliznę? Tego nawet najstarsi piraci nie wiedzą.


Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

Jestem szefem działów online w CD-Action. O gierkach piszę od 20 lat od gazetki szkolnej i fansite'ów, przez Playa, Komputer Świat Gry, Gamezillę, Gamikaze, Rzeczpospolitą, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl, po bycie redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów137

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze