6
5.06.2017, 15:14Lektura na 2 minuty

Tekken 7: Pecetowcy znaleźli w plikach pierwsze szczegóły DLC

Kto ma ochotę na kręgle?

Bandai Namco już przed premierą Tekkena 7 zapowiadało, że gra doczeka się przynajmniej trzech pakietów DLC. W pierwszym ma kryć się tajemniczy tryb gry i ponad 50 nowych kostiumów dla bohaterów, a w dwóch kolejnych – nowe, gościnne postacie z innych znanych serii gier (każda z własną areną i garderobą). Niewiele szczegółów, ale trochę światła na sekrety developerów z Namco rzucili modderzy, którzy wyciągnęli z plików pecetowego portu pierwsze informacje odnośnie do nadchodzących dodatków.

Obaj nowi bohaterowie mają już przygotowane placeholdery. Pierwszy z nich sugeruje, że znowu doczekamy się postaci korzystającej z miernika energii, jak Eliza i Akuma. Według spekulacji fanów może być to Kazuma Kiryu z serii Yakuza, używający w swoich grach do spektakularnych finisherów paska heat. Tajemniczym trybem rozgrywki jest z kolei Tekken Bowl, czyli znana z Tekken Tag Tournament i Tekkena 5: Dark Resurrection minigra z kręglami w roli głównej.

Co więcej, prawdopodobnie jako dodatkowe DLC przygotowywane są kostiumy kąpielowe, mundurki szkolne oraz cosplaye z serii Idolm@ster. Bardzo możliwe też, że ekskluzywna zawartość wersji na PS4 pokroju szafy grającej ze wszystkimi utworami z serii opuści konsolę Sony – komplet plików z nią związane znaleźć można też na PC, co sugeruje wyłączność ograniczoną czasowo.

Premiera pierwszego dodatku już tego lata. Nowe postacie pojawią się w grze na przełomie zimy i wiosny.

Redaktor
Cross
Wpisów2216

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane