1
22.08.2023, 18:51Lektura na 2 minuty
Wideo

Tekken 8: Nowy zwiastun i oficjalna data premiery

Katsuhito Harada zapowiedział podczas Gamescomu nowy tryb singlowy dla Tekkena 8. Pochwalił się też datą premiery, która wyciekła kilkanaście godzin wcześniej.


Michał „Perzi” Perzanowski

Harada podkreślił, że twórcy zaprezentowali już nowe mechaniki walki i fragment gameplayu. Wiemy już m.in. że gracze podczas walki będą musieli mierzyć się ze zdarzeniami losowymi, jak rozprzestrzeniający się ogień lub pękanie ziemi pod stopami.

We wtorkowy wieczór przedstawiciele Bandai Namco pochwalili się z kolei zupełnie nowym singlowym trybem i Arcade Questem oraz personalizacją awatarów. Zabawimy się z udziałem 32 w pełni grywalnych postaci.

Na zwiastunie przewinęli się m.in. Kazuya, King, Bruce, Hwoarang Xiaoyu i Asuka. Każda z tych postaci otrzyma pakiet strojów i skórek. Pozwoli to wyrazić siebie, a i niewykluczone, że pewne skiny będą pożądane bardziej od innych.


Tekken 8 – zobacz zwiastun


Tekken wciąż będzie miał swój Story Mode, gdzie historia dla każdego z bohaterów będzie unikalna. Wątki niektórych bohaterów naturalnie będą się ze sobą łączyły. Nasz nowy tryb z kolei będzie skupiał swoją uwagę na graczach i chcemy, żeby dało się odczuć atmosferę Tekkena z arcade’owych automatów do gry.


Katsuhito Harada

Ciekawostką jest, że Tekken 8 wyposażony będzie w moduł AI, który ma uczyć się naszych ruchów i kontrować je, gdy tylko dobrze je przystosuje.

Premiera Tekkena 8 już 26 stycznia 2024 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze