19.09.2023, 17:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Tekken 8: Szykujcie się na kolejną darmową betę! Macie miesiąc

Tekken 8 zaliczy kolejną rundę otwartej bety już w październiku.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Premiera Tekkena 8 w przyszłym roku. Zagramy sobie w środku zimy: 26 stycznia 2024. Ale fani mogą spróbować dostać swoją szansę nieco wcześniej. I to za darmo.


Tekken 8 Beta w październiku

Jak ujawniono dzisiaj, na tej stronie można rejestrować się już na zamknięte testy Tekkena 8. Odbędą się one 20–23 października 2023. Czas na zapisy: do 11 października 2023. Platformy to PS5, XSX oraz PC. Ale tu miła niespodzianka od Bandai Namco! Uczestnicy lipcowych testów nie muszą już nic robić; mają zapewniony dostęp z automatu.

W becie znajdziemy kilka zmian na plus względem poprzedniczki. Wprowadzono kilka opcji graficznych oraz zmieniono balans. Pojawi się nowa mapa, Ortiz Farm, oraz trzy dodatkowe postacie: Ravena, Azucenę i Fenga.

Ten ostatni dostał właśnie nowy zwiastun:


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów946

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze