The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 niczym Life Is Strange. Gra twórców Until Dawn pozwoli nam cofnąć nasze wybory
Nadchodząca produkcja Supermassive Games zaoferuje pewien unikatowy system.
Twórcy Until Dawn zaprezentowali nam kolejny trailer The Dark Pictures Anthology: Directive 8020. Tym razem studio Supermassive Games zabiera nas w mroczne odmęty kosmosu, w których, jak dobrze wiadomo, nikt nie usłyszy naszego krzyku.
Directive 8020 ma zaoferować ciekawy mechanizm, który pozwoli nam wybrać alternatywne ścieżki historii i zobaczyć konsekwencje innych decyzji. Tytuł będzie dostępny na pecetach, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S. W nowe dzieło twórców Until Dawn zagramy 2 października.
Czytaj dalej
5 odpowiedzi do “The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 niczym Life Is Strange. Gra twórców Until Dawn pozwoli nam cofnąć nasze wybory”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Aktorka wygląda znajomo – kojarzy mi się z jakąś niezbyt udaną produkcją.
Ano…. biegała z Mieczem świetlnym i rozstawiała facetów inkwizytorów po kątach aż Ją Vader dziabnął Albo była Akolitką już nie pamiętam dokładnie.
To nie ta. To jest ta z Wiedźminowego spin-offu i z ostatniego Bonda.
AAAAA no tak…… Myślałem że to ona stanie się nowym Bondem w następnej części.
Przeciez ten system juz byl uzyty dawno temu w Until Dawn i w innych grach, o ile dobrze pamietam trzeba bylo tylko skonczyc gre i wtedy mozliwosc sie odblokowywala a w pozniejszych tytulach Dark Anthology mogles po prostu wyjsc z gry i wybrac scene z drzewka i zmienic decyzje.
Czym oni sie teraz chwala?