11
5.05.2022, 12:00Lektura na 2 minuty

The Day Before: Jedna z najbardziej oczekiwanych gier świata opóźniona na przyszły rok

The Day Before, będące najchętniej dodawaną do list życzeń grą na Steamie, zostanie przeniesione na Unreal Engine 5. Niestety, oznacza to także obsuwę premiery.


Jakub „rajmund” Gańko

Czy The Day Before to faktycznie najbardziej wyczekiwana gra na świecie? Twórcy nie wahają się stosować takiego określenia wobec swojego dzieła. Faktem jest, że rzeczywiście znajduje się w czołówce gier dodawanych do list życzeń na Steamie. Jeśli też należycie do grona graczy oczekujących na premierę „survivalowego The Division”, to jego producent ma dwie informację: dobrą i złą.

Zacznijmy od tej dobrej. Jak donosi IGN, The Day Before zostanie przeniesione na nowoczesny silnik Unreal Engine 5. Niestety, jak nietrudno się domyślić, będzie wymagało to sporych nakładów pracy, co wiąże się bezpośrednio ze złą informacją. Możemy zapomnieć o premierze gry, która była wcześniej zapowiadana na czerwiec tego roku. Obecnie twórcy ze studia Fntastic planują wypuścić swoje dzieło na rynek 1 marca 2023 roku.


Miliony ludzi dodały The Day Before do swoich list życzeń, czyniąc je jedną z najbardziej oczekiwanych premier gier na świecie. Czujemy i rozumiemy wielką odpowiedzialność, która się z tym wiąże i z ogromną wdzięcznością w naszych sercach mamy przyjemność ogłosić, że przenosimy naszą grę na technologię Unreal Engine 5! Zmiana na bardziej zaawansowany i lepiej dopasowany do potrzeb otwartych światów silnik uczyni rozgrywkę w The Day Before jeszcze lepszą.


Fntastic

Dla przypomnienia: The Day Before zapowiadane jest jako MMO z wyeksponowanym wątkiem survivalowym, rozgrywające się w otwartym świecie. Akcja gry osadzona została w postpandemicznej Ameryce, w której musimy uważać zarówno na krwiożerczych zakażonych, jak i ocalałych, którzy zrobią wszystko, by przetrwać kolejny dzień i zdobyć pożywienie czy broń. Oprócz angażujących walk i możliwości kierowania pojazdami, twórcy zapowiadają także elementy społecznościowe inspirowane... Animal Crossing.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów947

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze