2
3.04.2024, 12:30Lektura na 1 minutę

The Elder Scrolls Online do ogrania za darmo przez tydzień

ZeniMax wraz z Bethesdą przygotowali gratkę dla fanów, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w sieciowe Tamriel.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

MMORPG studia ZeniMax Online, dziejące się tysiąc lat przed wydarzeniami ze Skyrima, obchodzi dziesiąte urodziny. Z tej okazji do końca marca można było odebrać darmowy dodatek Orsinium, ale świętowanie nie zakończyło się wyłącznie na tym. 

Fani świata Tamriel, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w sieciowe Elder Scrolls, będą mieli okazję zrobić to całkowicie za darmo. Trzeba się tylko pospieszyć, bo oferta obowiązuje wyłącznie do 9 kwietnia. 

Dodatkowo do gry zmierza rozszerzenie Gold Road. Ma ono pojawić się 3 czerwca tego roku i rozgrywać się będzie w Zachodnim Weald. Ten region znany jest zapewne graczom The Elder Scrolls IV: Oblivion. To niepodległa prowincja, sprzymierzona z imperialnymi siłami i granicząca z Cyrodiil, Gold Coast oraz Valenwood. 

Gold Road możecie zakupić przedpremierowo na oficjalnej stronie gry. Darmowy tydzień The Elder Scrolls Online obowiązuje na PC, PlayStation 4 i 5 oraz na Xboksach Series X|S. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów449

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze