1
22.08.2023, 19:30Lektura na 1 minutę
Wideo

The First Descendant: Nowy zwiastun przedstawia rozgrywkę na Unreal Enginie 5

Podczas Gamescom Opening Night Live mieliśmy okazję obejrzeć kolejny zwiastun The First Descendant. Dzieje się dużo!


Michał „Perzi” Perzanowski

The First Descendant to strzelanka RPG akcji typu looter shooter. W perspektywie trzeciej osoby gracze podziwiają wysokiej jakości grafikę opracowaną przy użyciu silnika Unreal Engine 5. Zwiastun prezentuje walki z bossami w trybie współpracy dla 4 graczy, różnorodne unikalne postacie, ekscytującą strzelaninę i zdobywanie łupów.


The First Descendant – zobacz zwiastun!

Film ukazuje kolejny wgląd w główny konflikt pomiędzy tytułowymi Potomkami a obcymi najeźdźcami, walczącymi o ostatnią szansę ludzkości na przetrwanie i ochronę kontynentu Ingris.


Wszystko zaczęło się 100 lat temu. Vulgusowie przekroczyli granicę między wymiarami, zniszczyli zamki, a ludzi zaczęli składać w ofierze iużywać do eksperymentów. Potem pojawili się Kolosi, doszczętnie niszcząc wszystko, co znajdowało się na Ziemi. Ludzie, którym udało się przetrwać, zgromadzili się w Albionie, przygotowując się do ostatecznej bitwy.


Opis fabuły<br>

Gracze mogą dołączyć do otwartej bety i skorzystać z crossplayu od 19 do 25 września. Gra pojawi się na PC (Steam), PS5, Xboksach Series X/S oraz na PS4 i Xboksie One.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze