15.12.2023, 15:15Lektura na 1 minutę

The Game Awards 2023: Tegoroczna gala pobiła rekordy oglądalności

Geoff Keighley ogłosił, że tegoroczne The Game Awards pobiło rekordy oglądalności, notując liczbę 118 milionów widzów na żywo.

Pomimo sporej ilości narzekań na formułę tegorocznych The Game Awards, rozdanie najbardziej prestiżowych nagród w branży śledziło o 15% więcej widzów niż w zeszłym roku. Dobrymi wynikami podzielił się Geoff Keighley na swoim koncie w serwisie X (dawniej Twitter). Prowadzący dodał również, że w szczycie oglądalności wydarzenie na Twitchu oglądało 1,94 miliona użytkowników, a 17 tys. kanałów transmitowało rozdanie nagród.

Geoff Keighley zapowiedział również zmiany w przyszłorocznej edycji, jednak bez żadnych konkretów. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, to całe wydarzenie podsumował w swoim artykule nasz redaktor DaeL.

Obecnie formuła wydarzenia, które odbędzie się w grudniu 2024 roku, pozostaje zagadką, jednak zapowiada się, że wielu graczy i ludzi siedzących w branży będzie patrzeć Geoffowi Keighleyowi na ręce. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze