6
12.06.2022, 19:44Lektura na 1 minutę
Wideo

The Invincible: Mamy pierwszy gameplay!

Gra na motywach książki Stanisława Lema na pierwszym materiale z rozgrywką!


Samuel Goldman

To nie koniec prezentacji! Niedługo po Xbox & Bethesda Games Showcase rozpoczął się PC Gaming Show, na którym mamy nadzieję zobaczyć wiele ciekawych tytułów. Jednym z nich jest niewątpliwie The Invincible, czyli gra na motywach „Niezwyciężonego” Stanisława Lema, tworzona przez polskie studio Starward Industries. Oto pierwszy gameplay:

W The Invincible wcielimy się w Yasnę – astrobiolożkę, która trafi na niezbadaną planetę Regis III. Wyprawa, będąca początkowo zwyczajną eksploracją nieznanego lądu, szybko zamienia się w poszukiwanie zaginionej załogi. Wydawcą gry będzie 11 bit studios, ale zagramy niestety dopiero w 2023 roku.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów289

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane