1
16.05.2024, 07:15Lektura na 2 minuty

„The Last of Us”: 2. sezon serialu HBO na pierwszych zdjęciach

HBO pokazało pierwsze kadry z 2. sezonu „The Last of Us”, który zobaczymy dopiero w 2025 roku.

„The Last of Us” było niekwestionowanym serialowym hitem zeszłego roku, który przyczynił się do tego, że nieco inaczej patrzymy na adaptacje gier wideo i w końcu wymagamy od nich więcej. Wszyscy czekamy na drugi sezon, który będzie miał okazję zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej. Każdy, kto grał w The Last of Us Part 2, pewnie teraz domyśla się, o czym mówię.

Na nowe odcinki niestety jeszcze trochę poczekamy. HBO nie podało co prawda dokładnej daty premiery, ale ma się ona odbyć w przyszłym roku i coś mi mówi, że nie będzie to jego pierwszy kwartał. Aby to oczekiwanie odrobinę umilić, stacja podzieliła się pierwszymi kadrami z 2. sezonu „The Last of Us”.

Nie zdradzają one absolutnie nic, mało tego: HBO nie wykorzystało okazji, by pokazać choćby Kaitlyn Dever w roli Abby czy Isabelę Merced jako Dinę. To po prostu dwa mocno zachowawcze kadry z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey, którzy oczywiście powrócą do ról Joela i Ellie. W drugim sezonie mamy zobaczyć ponownie także m.in. Gabriela Lunę i Rutinę Wesley jako Tommy'ego i Marię. Showrunnerami niezmiennie pozostają Craig Mazin i Neil Druckmann.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1886

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze