6
9.01.2024, 17:44Lektura na 2 minuty

„The Last of Us”: To oficjalne. Kaitlyn Dever zagra Abby

To nie plotki, to rzeczywistość!

Już od dłuższego czasu mówi się o jednej konkretnej kandydatce do roli Abby – Kaitlyn Dever, którą mogliście zobaczyć w „Nie ocali cię nikt”, „Bilecie do raju”, „Lekomanii”, „Niewiarygodnym”, „Rosaline” czy w znakomitym „Booksmart” (odmawiam używania polskiego tytułu). To aktorka może i niepozorna w kwestii fizycznego podobieństwa, ale pod względem aktorskiego kunsztu nie ma wątpliwości, że Amerykanka podołałaby zagraniu tej postaci. A że w serialu HBO nie brakuje nieoczywistych decyzji castingowych, nie byłby to wyjątkowo zaskakujący wybór.

No i plotki się potwierdziły. To oficjalne: Dever zagra Abby Anderson.

W słowach Craiga Mazina i Neila Druckmanna, twórców, współreżyserów oraz scenarzystów serialu:


Nasz proces obsadzania ról w drugim sezonie jest taki sam jak przy sezonie pierwszym: szukamy światowej klasy aktorów, którzy stanowią uosobienie postaci z materiału źródłowego. Talent jest dla nas najważniejszy i cieszymy się, że tak uznana artystka jak Kaitlyn dołączy do Pedra, Belli i reszty naszej rodziny.


Deadline podaje, że zdjęcia do drugiego sezonu mają się rozpocząć w lutym w Vancouver, które ponownie będzie udawać Amerykę. Jeśli zaś liczycie, iż twórcy zdążą w nim streścić całą kontynuację gry z 2013, to przypominamy: cztery sezony są bardzo prawdopodobne, to zbyt ambitna historia.


Czytaj dalej

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję, tłumaczę, dialoguję, montuję i gdaczę. Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów288

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze