23
9.06.2022, 20:04Lektura na 2 minuty
Wideo

The Last of Us: Wersja na PC i remake nadchodzą! Zwiastun oficjalnie zaprezentowany

Przy okazji zmieniono tytuł na The Last of Us: Part I.

Po zapowiedzi Spider-Mana na PC PlayStation zaskakuje ponownie. The Last of Us nie tylko otrzymuje remake, ale także wersję na komputery osobiste! Po nieoficjalnym wycieku zwiastun ujrzeliśmy na trwającym Summer Game Feście.

Gruntownie odświeżona wersja nie jawi się jako skok na portfele graczy, a faktycznie imponujące demo technologiczne. Zmieniono wszystko, co tylko się dało, łącznie z ekspresjami twarzy. Grafika poziomem dorównuje teraz „dwójce” – można wręcz powiedzieć, że nieco ją przegania. Naughty Dog jak zawsze stanęło na wysokości zadania.

Oprócz tego ujawniono, że w pierwszą część The Last of Us zagramy na... pecetach. Ta wersja nie posiada jeszcze daty premiery, ale jest w trakcie tworzenia.

Screenshot z nadchodzącego The Last of Us: Part I remake. Na pierwszym planie Ellie patrząca się w przestrzeń, w tle prowadzący auto Joel.
Screenshot z nadchodzącego The Last of Us: Part I remake

Co więcej, zapowiedziano osobną wersję trybu Factions. Na dalsze wieści co do spin-offu przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać.

Odświeżone The Last of Us: Part I ukaże się tylko na PS5 już 2 września 2022.

Przypomnijmy, że zakończono także zdjęcia do serialu HBO.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów542

Obserwujących5
The Last of Us
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
1.4
Platformy
ps3
Gatunek
akcja
Producent
Naughty Dog
The Last of Us

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane