1
9.06.2022, 15:45Lektura na 2 minuty
WideoGaleria

The Last of Us: Zakończono zdjęcia do serialu HBO

„The Last of Us” od HBO ma być największą produkcją filmową i telewizyjną w historii Kanady.

Nietrudno zauważyć, że coraz mocniej wchodzimy ostatnio w swego rodzaju erę ekranizacji dzieł, które z początku miały być jedynie grami komputerowymi. Popularyzacja serwisów streamingowych ma w tym swój olbrzymi udział, czego dowodzi choćby Netflix, który ma nakręcić prequel Horizon Zero Dawn. To samo tyczy się popularnego The Last of Us, którego fani podejmowali się już zestawiania scen z gier z tymi z planu serialu. Za jego produkcję odpowiada HBO. Tak duża popularność tego typu serwisów zbiera swoje żniwo, a świetnym tego przykładem jest Disney+, które przecież niedługo będzie miało swoją premierę.

Teraz dowiedzieliśmy się, że zakończono zdjęcia do serialowego „The Last of Us”. W internecie pojawiły się z tej okazji kolejne fotografie z aktorami w odpowiednich strojach. Jest nawet nieco dłuższy materiał z telewizji, w którym pada stwierdzenie, że „The Last of Us” jest największą produkcją filmową i telewizyjną w historii Kanady, a to z pewnością powód do dumy i radości dla jej mieszkańców.

Na czterech zdjęciach wysokiej jakości widoczni są Pedro Pascal oraz Bella Ramsey, aktorzy wcielający się w głównych bohaterów: Joela i Ellie.

Na Reddicie pojawiło się też zdjęcie przedstawiające Ramsey odpoczywającą na ramieniu Pascala.

Choć zdjęcia dobiegły końca, tak wciąż nie znamy dokładnej daty premiery serialu. Według tego, co powiedziało HBO, „The Last of Us” powinniśmy się spodziewać nie wcześniej niż w 2023.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów426

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane