6
13.04.2022, 13:30Lektura na 1 minutę
Wideo

The Last of Us: Sceny z gry zestawiono z nagraniami z planu serialu

W oczekiwaniu na pierwszy trailer serialu od HBO rzućcie okiem na takie „odtworzenie” wydarzeń z gry.


Jakub „rajmund” Gańko

Serialowa adaptacja The Last of Us mogła być jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Mogła, bo ze względu na przedłużające się zdjęcia w Kanadzie premiera została przesunięta dopiero na 2023 rok. Tu i ówdzie co jakiś czas wypływają kolejne zdjęcia czy fragmenty nagrań z planu, ale to wszystko, czym musimy się w tym niełatwym czasie zadowolić.

Na szczęście nie brakuje fanów, którzy postanowili zaprząc do pracy swoją wyobraźnię oraz umiejętności montażu i w ten sposób powstało poniższe odtworzenie scen z pierwszej części gry. Okazuje się, że materiałów z planu mamy już na tyle dużo, że można było je zestawić z cutsceną i fragmentem rozgrywki. To jednocześnie dobra okazja na to, by przyjrzeć się, z jaką dbałością o detale podchodzą do materiału źródłowego filmowcy zaangażowani przez HBO.

Dla przypomnienia: twórcą serialu „The Last of Us” jest znany z „Czarnobyla” Craig Mazin, a wspomaga go sam Neil Druckmann. W rolach Ellie i Joela zobaczymy Bellę Ramsey („Gra o Tron”, „Hilda”) oraz Pedro Pascala („Gra o Tron”, „Narcos” i „Mandalorianin”). Na liście płac znaleźli się także między innymi Storm Reid (w roli Riley), Nick Offerman (Bill) i Anna Torv (Tess).


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1871

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze