17.02.2022, 08:41Lektura na 2 minuty

Serial HBO na podstawie The Last of Us dopiero w 2023

Opóźnienie wynika z przedłużającego się okresu zdjęciowego.

Zapowiedziany już prawie dwa lata temu serial na podstawie The Last of Us jest bezsprzecznie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji HBO. W ostatnich miesiącach poznawaliśmy więcej szczegółów na jego temat, a fani mieli nadzieje na debiut jeszcze przed końcem roku. 

Niestety, smutne wieści – muszą się oni uzbroić w cierpliwość. Dyrektor ds. treści HBO Casey Bloys przyznał w wywiadzie dla magazynu Deadline, że nie zakończono jeszcze zdjęć serialu w Kanadzie. CCO stwierdził następnie, że z powodu tego opóźnienia przyszły rok wydaje się najpewniejszym terminem premiery. 

Na osłodę Bloys dodał, że oglądał już początkowe fragmenty produkcji i zrobiły one na nim duże wrażenie:


Widziałem pierwsze odcinki i jestem bardzo podekscytowany. Craig [Mazin] zrobił już dla nas „Czarnobyl”, jest fantastycznym reżyserem i scenarzystą. To, co widziałem, było zadziwiające – ale nie zobaczymy tego jeszcze w tym roku.


Jak wiemy, oprócz Mazina drugim twórcą produkcji będzie Neil Druckmann – współzałożyciel i wieloletni developer Naughty Dog, odpowiedzialny m.in. za scenariusz i reżyserię obu odsłon The Last of Us. W Ellie i Joela wcielą się Bella Ramsey („Gra o Tron”, „Hilda”) i Pedro Pascal (również „Gra o Tron”, „Narcos” i „Mandalorianin”). Spośród innych nazwisk na ekranie zobaczymy także między innymi Storm Reid (w roli Riley), Nicka Offermana (Bill) i Annę Torv (Tess). 

Tymczasem dużymi krokami zbliża się premiera HBO Max w Polsce. Po wcześniejszym informacyjnym falstarcie streamingowy gigant ogłosił oficjalną datę – następca usługi GO ruszy w naszym kraju już 8 marca. 


Czytaj dalej

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8
The Last of Us
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
1.7
Platformy
ps3
Gatunek
akcja
Producent
Naughty Dog
The Last of Us

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze