30.03.2022, 08:00Lektura na 2 minuty
Wideo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 opóźnione na 2023

Potwierdziły się wiszące w powietrzu od kilku tygodni doniesienia. Developerzy potrzebują więcej czasu na dokończenie produkcji.

O najnowszej Zeldzie krąży w internecie sporo informacji, jednak wciąż brakuje solidnej daty premiery, na którą z pewnością część graczy zawzięcie czeka. W końcu o powstawaniu drugiej części Breath of the Wild wiemy już od 2019 roku, kiedy to developerzy zdradzali, że inspirują się Red Dead Redemption. Niedługo później pojawiły się pierwsze doniesienia, że gra ukaże się jeszcze w 2020. No cóż, nie wyszło. Nie dość, że 2021 przeleciał wciąż bez premiery, to wygląda na to, że ten rok będzie pod tym względem taki sam.

Złe wieści przekazał producent gry, Eiji Aonuma. Ze specjalnego nagrania dowiadujemy się, że najpewniej nie ujrzymy The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 do wiosny 2023. Producent przeprosił graczy i pokazał fragment stworzonego świata, który prezentuje się bardzo dobrze i obszernie.


Tych z was, którzy nie mogli się doczekać tegorocznej premiery, przepraszamy. Jak wcześniej ogłoszono, przygoda w tym sequelu odbędzie się nie tylko na ziemi, jak w poprzedniej grze, lecz także w przestworzach. Przedstawiony świat wykroczy nawet poza to i pozwoli na jeszcze szerszą gamę funkcji, z których będziecie mogli korzystać, w tym nowe potyczki i elementy rozgrywki. Cały zespół developerów pilnie pracuje, aby uczynić tę grę czymś wyjątkowym, więc poczekajcie jeszcze chwilę.


Eiji Aonuma<br>

Przygotowanie w najnowszej Zeldzie wspomnianych przez Aonumę atrakcji jest na pewno czasochłonne. W tym momencie nie pozostaje nam nic innego niż po prostu poczekać i mieć nadzieje, że twórcy dobrze wykorzystają dodatkowe miesiące.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze