29.05.2023, 15:00Lektura na 2 minuty

The Outlast Trials ze świetną premierą we wczesnym dostępie. Top 10 bestsellerów Steama

Red Barrels nie mogło sobie lepiej wymarzyć premiery The Outlast Trails. Ledwo grę da się kupić, a już jest na pierwszym miejscu bestsellerów Steama.

Jak zacząć wczesny dostęp? Mniej więcej tak, jak zrobiło to The Outlast Trials. Może nie jest to poziom Valheima, ale niemniej twórcy mają powody do radości. Na przestrzeni pierwszego tygodnia od premiery gra doczekała się pół miliona sprzedanych kopii, a teraz ma na Steamie ponad 14 tysięcy bardzo pozytywnych opinii. I jeszcze zajmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów. Żyć, nie umierać! Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to polecam zajrzeć do ostatniego newsa ze zwiastunem, w którym twórcy opowiadają o dźwiękach i muzyce – a w horrorowych produkcjach to niezwykle ważne aspekty gry.

Z kolei drugie miejsce jest okupowane przez Starship Troopers: Extermination – także nową produkcję, która zadebiutowała jeden dzień przed The Outlast Trials. Podium steamowej topki zamyka FIFA 23.

 1. The Outlast Trials,
 2. Starship Troopers: Extermination,
 3. FIFA 23,
 4. Call of Duty: Modern Warfare II,
 5. Rust,
 6. V Rising,
 7. Far Cry 6,
 8. NBA 2K23,
 9. Crusader Kings III,
 10. Mortal Kombat 11.

Far Cry 6, w zeszłym tygodniu będący na szczycie, nieco wypadł z łask, jednak zdołał się utrzymać w czołowej dziesiątce. Powrócił też Rust. A fani sportowych produkcji mogą okazji wzbogacić swoją bibliotekę o dwa tytuły. Zarówno FIFA 23 znajduje się na dużej promocji na Steamie (-70%), jak i NBA 2K23 (-84%), czemu z pewnością przynajmniej częściowo zawdzięczają obecność na liście. Z kolei Mortal Kombat 11 na pewno nie narzeka na ostatnie zapowiedzi rebootu i kontynuacji zarazem.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1600

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane