2
9.02.2022, 18:30Lektura na 1 minutę
Wideo

The Wolf Among Us 2: Zobaczyliśmy pierwszy zwiastun. Premiera w 2023

Wciąż macie więc sporo czasu, by nadrobić pierwszy sezon. A przy okazji całą komiksową serię.

Długo czekaliśmy na jakiekolwiek szczegóły na temat zapowiedzianego w 2019 The Wolf Among Us 2 – i biorąc pod uwagę perypetie tworzącego go studia, nic dziwnego. Kolejny sezon przygód Bigby'ego miał być w końcu pierwszą grą wskrzeszonego Telltale Games... choć jak wiemy od grudnia, niejedyną, bo firma pracuje również nad adaptacją „Expanse”.

Zgodnie z zapowiedziami dziś zobaczyliśmy pierwszy zwiastun „dwójki” i dowiedzieliśmy się o niej odrobinę więcej. Przede wszystkim kiedy zagramy – niestety dopiero w przyszłym roku. Nie przedłużając:

Gdybyście przegapili: The Wolf Among Us 2 będzie działać na Unreal Engine, a jego akcja rozgrywać się będzie pół roku po wydarzeniach z pierwszego sezonu. I co istotne, zachowany zostanie podział na pojedyncze odcinki – całość ma zostać jednak ukończona przed debiutem pierwszego z nich, by uniknąć opóźnień między kolejnymi premierami (po tym, co działo się z ostatnim sezonem The Walking Dead, fani na pewno docenią takie podejście). 

The Wolf Among Us 2 (lub po prostu drugi sezon The Wolf Among Us) ukaże się w 2023 na pecetach (Epic Games Store), PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13
Brak okładki
The Wolf Among Us 2
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
Telltale Games
The Wolf Among Us 2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze