22.06.2022, 09:30Lektura na 2 minuty

Tiny Tina's Wonderlands trafi na Steama już jutro!

Gearbox przypomina o swojej strzelance pełnej absurdalnego humoru.

Tiny Tina's Wonderlands miało premierę trzy miesiące temu na konsolach i pececie, a w przypadku „blachy” dostępne było jedynie na Epic Games Store. Kto z platformą Tima się nie lubi, ten może zajrzy do wujka Gabena. I może to zrobić już jutro, bo gra ma trafić tam do sprzedaży 23 czerwca, a na razie można ją dodać do wishlisty. Tego samego dnia swoją premierę ma mieć DLC Molten Mirrors i będzie dostępne na wszystkich platformach.

Dla tych, którzy kupią grę w ciągu dwóch tygodni, przewidziano „specjalną cenę” (nie podano konkretnej kwoty) oraz bonus w postaci Golden Hero Armor Pack, czyli jakieś głupotki.

Osoby, które grały w kopię zakupioną na Epic Games Store, mogą przenieść swojego save’a do wersji na Steama, ale jest jedno „ale”. Gearbox radzi zrobić wcześniej dodatkową kopię swojego save’a. Bo przecież co może pójść nie tak? Przy przechodzeniu z Epica na Steama nie przenosi się natomiast Season Pass. Ten trzeba kupić ponownie. Już lecę.

Tytuł wspiera crossplay pomiędzy Xboksami, PlayStation oraz obiema wersjami na pecety. Tiny Tina zebrała całą masę „siódemek” w recenzjach, a branżowy gigant nie odstawał pod tym względem od reszty.

Redaktor
coleslaw

Top 3 polskich gier: Kurka Wodna, Eskadra Orłów, Konflikt w Mogadiszu, Mortyr 3

Profil
Wpisów185

Obserwujących4
Tiny Tina’s Wonderlands
Ocena redakcji
7
Ocena użytkowników
9
Platformy
XBX, PS5, Xbox One, PC
Gatunek
-
Producent
-
Tiny Tina’s Wonderlands

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane