3.10.2023, 08:15Lektura na 3 minuty

Turniej Heroes III Golden Goose 2 zapowiedziany

Szykuje się kolejne wyzwanie dla fanów kultowych Heroesów III. Łączna pula nagród w turnieju to 5000 PLN.

Dobra wiadomość dla wszystkich maniaków Heroes of Might and Magic III: szykuje się kolejny turniej! Heroes III Golden Goose 2 - Duel Tournament to wydarzenie, w którym wezmą udział najlepsi gracze, w tym Gongwazy, zwycięzca tegorocznego Pucharu Polski Heroes III by CD-Action oraz pierwszej edycji turnieju Golden Goose, a także inni znani zawodnicy sceny Heroes III, w tym Lexiav, Gluhammer, Fantom, Keszu czy Tyranuxus.

Bezpłatne zapisy do turnieju zostały już uruchomione i potrwają do 13 października. Wystarczy przejść TUTAJ. Aby wziąć udział w turnieju, należy również dołączyć do discorda h3.gg. 14 października właśnie tam zostaną wylosowane grupy, które wezmą udział w kolejnych meczach. Faza grupowa kończy się 22 października, a następnie turniej przejdzie w fazę pucharową.

Rozgrywka odbędzie się na szablonie Duel i będzie obejmować grę jednym bohaterem z szybkim timerem oraz dostępem do czarów kontrolnych już od pierwszego dnia (Miejski Portal, Lot, Wrota Wymiarów). Turniej odbędzie się z wykorzystaniem popularnego dodatku Horn of the Abyss. Ponadto na Duelu występują elementy gry ekonomicznej, rozbudowy miast (Kapitol), jak również gra pod natywne wojsko.

Łączna pula nagród w turnieju wynosi 5000 PLN:

 • 1. miejsce: 800 PLN, klucz GOG - Baldur's Gate 3, słuchawki SteelSeries Nova 7 + mysz Steel Series Aerox 5;
 • 2. miejsce: 500 PLN, klucz GOG - Cyberpunk 2077, klawiatura SteelSeries Apex;
 • 3. miejsce: 400 PLN, klucz GOG - Fallout 4 GOTY Edition, klawiatura SteelSeries Apex 9.

Dodatkowa pula nagród 1000 PLN za osiągnięcia specjalne:

 • najlepszy demon farmer w turnieju (200 PLN);
 • najwięcej zadanych obrażeń w jednym uderzeniu (200 PLN);
 • najszybciej wykopany Graal (200 PLN);
 • największa suma wszystkich statystyk (atak, obrona, moc, wiedza) (200 PLN);
 • największa liczba czarodziejskich smoków (200 PLN).

Ponadto dla trzech najlepszych graczy czekają nagrody-niespodzianki od Heroes Orchestra + dedykowana płyta CD dla zwycięzcy.

Wybrane rozgrywki będą retransmitowane i komentowane na kanałach h3.gg na YouTubie oraz Twitchu. Widzowie mogą liczyć na giveaway gadżetów od SteelSeries, a także kody od GOG.com. Podczas sobotniego showmatchu Tyranuxus vs Keszu (7 października), który odbędzie się o godz. 16:00, będzie możliwość wygrania specjalnego wydania CD-Action poświęconego serii Heroes. Numer ten wciąż można zamawiać w naszym sklepie internetowym oraz na Allegro. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie TUTAJ.

Organizatorem inicjatywy jest Zuzel. Partnerzy: CD-Action, Heroes Orchestra, Jaskinia Behemota. Sponsorzy: GOG, SteelSeries.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1818

Obserwujących9

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze