1
3.07.2023, 10:30Lektura na 2 minuty

Znamy zwycięzcę Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action

Wielki Finał Pucharu Polski w Heroes of Might and Magic III by CD-Action za nami.

W ten weekend odbyła się zapowiadana od dawna kolejna edycja CD-Action Expo, a jedną z jej głównych atrakcji był Wielki Finał Pucharu Polski w Heroes III. Wydarzenie to zyskało jeszcze większe znaczenie, gdy jako pierwsze w historii polskich rozgrywek otrzymało oficjalną licencję od Ubisoftu.

Społeczność polskich fanów Heroes III jest zgodna co do tego, że finał ten przejdzie do historii ze względu na to, ile czasu zajęły rozgrywki. Pierwszego dnia odbyły się dwa niesamowicie zacięte pojedynki, które trwały od 9.30... aż do 1 w nocy. Drugi mecz nie został zresztą rozstrzygnięty i dokończono go dopiero w niedzielę rano.

Zwycięzcą Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action został ostatecznie Gongwazy. Odelle, który mierzył się z nim w finale, zajął trzecią lokatę, ponieważ drugie miejsce na podium zajął Cruzen. Gracze nie mógł się stawić osobiście we wrocławskiej Hali Stulecia, dlatego w porozumieniu z organizatorami zdecydowano się na takie rozwiązanie zaistniałej sytuacji.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy śledzili Puchar Polski w Heroes III by CD-Action. Pełny zapis tych emocjonujących rozgrywek znajdziecie poniżej, natomiast korzystając z okazji przypomnę także, że na imprezie zaprezentowano zupełnie nowe materiały z miasta Factory, które ma trafić do słynnej modyfikacji HOTA do Heroesów III.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1699

Obserwujących9
Heroes of Might and Magic III: Złota Edycja
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.7
Platformy
PC
Gatunek
strategia
Producent
New World Computing
Heroes of Might and Magic III: Złota Edycja

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze