2
4.08.2022, 12:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Twórcy Dead by Daylight zapowiedzieli trzy nowe gry

Behaviour Interactive nie śpi i zapowiedziało kilka nowych produkcji. Do tego jedna dopiero co miała swoją premierę.


Patryk „Delighter” Żelazny

Jest szansa, że nazwa Behaviour Interactive niewiele wam mówi, ale za to prawdopodobnie kojarzycie tytuł Dead by Daylight, nawet jeśli w niego nie graliście. Gra zyskała niemałą popularność i całkiem dobre recenzje. I nie, nie wspominam o tym dlatego, że jest kolejny darmowy weekend. Studio zapowiedziało trzy produkcje, na które zdecydowanie warto rzucić okiem.


Meet Your Maker

Tutaj mamy do czynienia z grą w klimatach postapo, w której głównym założeniem jest najeżdżanie placówek pełnych pułapek i strażników w celu znalezienia materiału genetycznego. Ach, no i bardzo istotnym elementem rozgrywki jest to, że wszystkie placówki tworzone będą przez innych graczy.

Meet Your Maker swoją premierę ma zaplanowaną na 2023 i ukaże się na PC (Steam), PS4, PS5, Xboksie One i Xboksach Series X/S. Możecie mieć jednak okazję zagrać wcześniej, ponieważ jest możliwość zapisania się na zamknięte betatesty.


Flippin Misfits

Tutaj potrafi zakręcić się w głowie od samego oglądania zwiastuna. Widać na nim zwykły chaos, nawet nie wiadomo, z której strony jest dół, a z której góra (pewnie dlatego, że akcja dzieje się w kosmosie). Jest to więc bijatyka... 360 stopni? Mimo tak sporego potencjału na totalną rozróbę, 4 graczy jednocześnie to maksimum.

Według informacji podanej w trailerze Flippin Misfits ma być dostępne już we wrześniu, ale wyłącznie na PC (Steam).


To nie koniec

Ogłoszone zostały jeszcze dwa tytuły. O jednym z nich już mieliście okazję usłyszeć wcześniej. Mam tutaj na myśli Hooked on You, czyli randkowy symulator Dead by Daylight, który właśnie stał się dostępny na Steamie.

Ostatnią ogłoszoną produkcją jest Project S, choć nie do końca jest to dzieło Behaviour Interactive. W tym przypadku studio wciela się w wydawcę.

Już na pierwszy rzut oka widać podobieństwo do The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Tutaj wyruszamy na przygodę po otwartym świecie, aby trochę ruszyć głową przy rozwiązywaniu łamigłówek.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane